РАДЛОК МІМОЗА – НОВИЙ СУВАЛЬДНИЙ ЗАМОК

Радлок Мімоза надійно захищений практично від усіх відомих методів злому замків і володіє унікальною і не має аналогів у світі, захистом проти розтину інтелектуальними методами, за допомогою будь-якого роду відмичок.

  • Не намагайтесь відкрити інтелектуальними методами
  • Протизламний сувальдний замок
  • Розроблено, впроваджено і проводиться в Україні
  • Не має аналогів в світі
  • Ексклюзивне, дрібносерійне виробництво
  • Ручне складання, підганяння та доведення

ПРОТИЗЛАМНІ ЗАМКИ RADLOCK

РАДЛОК МІМОЗА – це сувальдний замок з новими противовзломними характеристиками. Він надійно захищений практично від усіх відомих методів злому замків і володіє унікальною і не має аналогів у світі, захистом проти розтину інтелектуальними методами, за допомогою будь-якого роду відмичок.

Всі моделі замків РАДЛОК МІМОЗА мають дуже високі протизламні характеристики, які детально розглядаються в розділі «Протівовзломниє характеристики». Коротко можна зупинитися на таких аспектах.

  1. По-перше, як будь-який сувальдний замок, замок РАДЛОК захищений від методів злому, властивих для циліндрових замків, в яких секретна частина стирчить із зовнішнього боку дверей і зосереджена в невеликому обсязі навколо ключового каналу. З цього її можна зламати, відірвати половину циліндра, забити всередину, свердлити без розбору в центр ключового каналу свердлом великого діаметра і т. Д. Для захисту від цього для циліндрових замків передбачаються захисні броненакладки, але і їх теж можна збити або відламати.

В сувальдних замків НІЩО НЕ стирчить назовні !!!

  1. Замки РАДЛОК МІМОЗА екстремально високо захищені від розтину відмичками будь-якого роду (звичайні двухкрючковие, самоімпрессіонние, щуповиє і т. П.) Завдяки наявності нового, що знаходиться на стадії патентування, принципу відкидний блокувальною стійки. Суть даного принципу полягає в тому, що в замку присутній окремий механізм – лінійний отталківатель, що складається з рухомої блокувальною стійки, сполученого з нею повідця і рухомого блокіратора. При переміщенні засува замка РАДЛОК МІМОЗА в сторону відмикання рухлива блокировочная стійка злегка впирається в кодові сувальди і залишається на місці, якщо дивитися щодо самого замку, або починає переміщатися щодо ригеля рейки (засува). При цьому завдяки повідця рухлива блокировочная стійка надає руху рухливий блокіратор, який опускається в зону наполегливої ​​стійки і починає з нею взаємодіяти таким чином, що тепер сам рухливий блокіратор завдяки повідця відштовхує рухливу блокировочную стійку від кодових сувальд і зупиняє подальше переміщення засува. При будь-яких маніпуляціях кодові сувальди вільно переміщаються вгору і вниз не видаючи ні якої інформації, оскільки ніяк не контактують з рухомою блокувальною стійкою.

Ефективність даного захисту настільки висока, що за чисте розтин замку

РАДЛОК  МИМОЗА

пропонується грошова винагорода! 

Умови проведення перевірки стійкості замку РАДЛОК МІМОЗА інтелектуальними методами бажанням будь-кого будуть представлені на даному сайті далі.

  1. Завдяки наявності як в ригелі, так і на корпусі замків РАДЛОК алмазних вкладишів (запечених в металі алмазних гранул) досягається найвища захист як від розрізання ригеля за допомогою болгарки, так і від свердління корпусу замку навіть за допомогою твердосплавного свердла (краще дивитися відповідне випробування далі) .
UA