Протизламні замки RADLOCK

РАДЛОК – це сувальдний замок з новими противовзломними характеристиками. Він надійно захищений практично від усіх відомих методів злому замків і володіє зручністю і комфортом в експлуатації, так як наділений реверсивним двухбородчатим ключем (РДК).

Більше не потрібно вгадувати, яким боком вставляти двухбородчатий ключ в сувальдний замок (це особливо незручно при поганому освітленні).
Вставляйте ключ в замок будь-якою стороною і повертайте його на 2 півоберту, або до упору. Ця функція (РДК) очевидна і нова в області дверних сувальдних замків. Функия РДК патентно захищена і її має лише сувальдний замок РАДЛОК.

Всі моделі замків РАДЛОК мають дуже високі протизламні характеристики, які детально розглядаються в дбали “Протівовзломниє характеристики”. Коротко можна зупинитися на таких аспектах.

1. По-перше, як будь-який сувальдний замок, замок РАДЛОК захищений від методів злому, властивих для циліндрових замків, в яких секретна частина стирчить із зовнішнього боку дверей і зосереджена в невеликому обсязі навколо ключового каналу. З цього її можна зламати, відірвати половину циліндра, забити всередину, свердлити без розбору в центр ключового каналу свердлом великого діаметра і т. Д. Для захисту від цього для циліндрових замків передбачаються захисні броненакладки, але і їх теж можна збити або відламати, про що свідчать недавні публічні випробування новітніх зразків імпортних броненакладок 07. 07. 2017 готелі Братислава в м.Києві, що дуже засмутило виробників даних виробів.

В сувальдних замків НІЩО НЕ стирчить назовні !!!

2. Замки РАДЛОК дуже серйозно захищені від від розтину відмичками будь-якого роду (звичайні двухкрючковие, самоімпрессіонние, щуповиє і т. П.) Завдяки наявності запатентованого блокіратора Руз (для важеля наполеглива захист), який розташований рухомий в місці знаходження осі штовхає важеля і дійсно жорстко блокує в момент водействія відмичкою все сувальди, як неправильно встановлені, так і що знаходяться в звільняючому положенні, що виключає можливість як покрокової, так і автоматичною декодировки.

3. Захист від воротка досягається максимальним віддаленням ригеля рейки від зони ключового каналу, при якому управління останньої здійснюється за допомогою штовхає важеля, який буде зламаний в першу чергу при спробі грубого впливу воротком, а дотягнутися до ригеля рейки від розбитого ключового каналу неможливо.

4. Завдяки важеля заклинювання ригеля і наявності на ньому потужної зони зачеплення, а так само завдяки наявності ослабленої поверхні зламу замки РАДЛОК мають дуже високим захистом на забивання ригеля всередину корпусу (краще дивитися відповідне випробування далі).

5. Завдяки наявності як в ригелі, так і на корпусі замків РАДЛОК алмазних вкладишів (запечених в металі алмазних гранул) досягається найвища захист як від розрізання ригеля за допомогою болгарки, так і від свердління корпусу замку навіть за допомогою твердосплавного свердла (луше дивитися відповідне випробування далі).

Понад рік замки РАДЛОК виробляються і продаються в Україні і не було ще зафіксовано жодного нарікання.
Однак на деяких інтернет-ресурсах його характеризують як “слабенький”. Ймовірно це пов’язано з малими розмірами корпусу замку РАДЛОК.

Але що може дати великий розмір корпусу замку ???

Може бути велику жорсткість корпусу?

Так ні. Жорсткість визначається відношенням товщини матеріалу до лінійними розмірами. Простіше кажучи, чим товще матеріал і менше габарити вироби, тим жорсткіше конструкція. А при однаковій товщині металу, з якого виготовляються корпусу замків (це 2 мм), однозначно жорсткіше, або міцніше, буде той корпус, чиї габарити менше.

Може бути велику висоту ригеля (або розкид декількох ригелів)?

Так це так. Але як це визначається в числовому, математичному вираженні і що дає насправді.
У великих замків висота ригеля (або декількох ригелів) приблизно становить 130 мм. У замку РАДЛОК – приблизно 65 мм. При висоті двері приблизно 2000 мм (2 метра) і розташуванні замку по центру двері висота вільних кінців двері, які не мають запорів, і які теоретично можна відігнути, становитиме (2000-130) / 2 = 935 і (2000-65) / 2 = 967 відповідно. Число 935 менше числа 967 на 3,5%.

Хіба це серйозний показник ???

Може бути психологічне заспокоєння?

О так. Звичайно. Подивився на великий корпус замку і на стирчать з нього кілька ригелів і подумав: Ух який великий! Багато ригелів! Значить – надійний! (Іронія).

Якісний взломостойкий протизламний надійний невскривающійся сувальдний дверний замок

Модель замку РАДЛОК Р 300 має ригель, товщина якого приблизно дорівнює товщині 4-х окремих ригелів, які стирчать із замків з великим корпусом.

На закінчення хатели б привести приклад з військової практики.

З часів другої світової війни всім добре відомі протитанкові їжаки. Розмір їх повинен був бути приблизно 1 метр: ні більше і ні менше. Побачивши вперше на своєму шляху такі конструкції німецькі танкісти сміялися і сміливо їхали на них, але неминуче напаривается на них днищем танка, підводилися над землею і знерухомлює.
А якби вони побачили перед собою танкові їжаки розміром рази в 2-а або 3-и більше? Може бути вони злякалися б. І тільки. Протитанковий їжак великого розміру не зупинить танк, а буде їм зрушать або роздавлений.

Серія  N

Антіотмичка

Нові моделі замків РАДЛОК серії N мають нову, що знаходиться на стадії патентування, захист проти будь-яких відмичок, засновану на принципі подвійного контакту (ГДК) і присутності плаваючих блокувальних стійок (ПБС). Суть полягає в тому, що в замках нової серії N присутні 2-е блокувальні стійки, які одночасно впираються в сувальди, але для функціонування замку необхідно, щоб спочатку пройшла одна блокировочная стійка (перший напівоберт), а потім – друга (другий півоберт), причому послідовність не має значення. У кожної блокувальною стійки – свій кодовий прохід на певній висоті, що не дає можливості одночасного проходженню відразу двом блокувальним стійок, і при спробі декодування одна сувальда дає 2-а сигналу на вірну установку. Наявність неправдивих пазів збільшує цю кількість до 4-х або 5-й, визначити відмінність між хибним пазом і кодовою проходом практично неможливо, оскільки в одному з правильних положень, коли навпроти однієї блокувальною стійки знаходиться кодовий прохід, дана сувальда все одно залишається затиснутою другий блокувальною стійкою. Додатково до всього картину плутають плаваючі блокувальні стійки, які мають можливість переміщатися разом з тестованими сувальдами.

Антімолоток

Всі моделі замків РАДЛОК серії N мають екстремально високим захистом на забивання або вдавлення ригеля вглиб замку. Це обумовлено наявністю в замку 2-х великих блокувальних стійок з посиленою нержавіючої сталі, які одночасно впираються в сувальди при спробі примусового переміщення ригеля вглиб замку, а так само завдяки дуже широким наполегливою зубах на сувальдах. Додатково до цього в комплект кожного замку РАДЛОК серії N входить захисна планка коробчатої форми.

Антівороток

Замок РАДЛОК серії N абсолютно захищений від розтину за допомогою так званого «воротка» або «свертишем» без приведення будь-якої візуалізації, оскільки опис по пункту АНТІМОЛОТОК вказує на екстремально високу стійкість замку РАДЛОК проти примусового переміщення його запірного ригеля. На додаток до всього над провідними зубами ригеля рейки виконана довга послабляє проріз, яка призведе до їх повного зламу при грубому натиску на них.

Антіотжім

Всі моделі замків РАДЛОК серії N додатково до ригель мають антіотжімной гак, який при висуванні ригеля піднімається вгору і чіпляється за захисну планку коробчатої форми. При спробі віджиму даний гак тягне за собою захисну планку, відриває її від коробки дверей у верхній її частині, причому нижня частина залишається закріпленою, і сама коробка захисної відповідної планки, перекашіваясь, закриває зазор між дверима і коробкою двері.

Антіразлом

Всі моделі замків РАДЛОК серії N мають в комплекті захисний кожух, який являє собою легку конструкцію коробоподобной форми, виконану зі сталі товщиною 2-а мм, який надягає на корпус замку і прикручується до нього з внутрішньої сторони. Він посилює жорсткість корпусу замку РАДЛОК і захищає його від варварського методу «вирізання» в металевих дверей дірки розміром з замок, подальшого викручування всіх кріпильних гвинтів, виймання кришки корпусу і всіх, або майже всіх запірних і кодових елементів і відсунення ригеля рейки з самим ригелем.

Антіотрив

Наявність в серії N замків РАДЛОК антіотжімного гака захищає його від варварського методу «вирізання» в металевих дверей дірки розміром з замок і подальшого відриву корпусу замку з ригелем від лицьової планки, так як при цьому дії гак не має можливості опуститися вниз і, залишаючись зачеплення за захисну планку, протидіє виривання корпусу замку з ригелем з дверей.

Антідрель або Алмазна захист корпусу (АЗК)

Всі замки РАДЛОК серії N мають 2-х рівневу захист проти висвердлювання.

1-й рівень захисту – конструкційний і полягає в наявності в замку РАДЛОК 2-х великих блокувальних стійок з посиленою нержавіючої сталі, причому знищити треба обидві стійки.

2-й рівень захисту обумовлений наявністю на зовнішній стороні корпусу замку РАДЛОК 2-х захисних алмазних вкладиша (алмазна захист корпусу – «АЗК»). Кожен алмазний вкладиш є алмазним сегментом, який випускається для виробництва дискових фрез і який представляє собою запечені в металі алмазні гранули. Дані вкладиші розташовані між захисним кожухом і корпусом замку в проміжній пластині. Іншими словами, алмазні вкладиші з усіх боків затиснуті металом і тому їх вкрай проблематично розламати. Навіть твердосплавне свердло не в змозі впоратися з запеченими в металі алмазними гранулами – з самим твердим з існуючих на Землі матеріалом. Алмазні вкладиші зорієнтовані таким чином, що захищають найслабше місце замку – блокувальні стійки від висвердлювання.

Антипила

Усередині ригеля будь-якого замку РАДЛОК серії N є алмазний вкладиш, який представляє собою алмазний сегмент, який випускається для виробництва дискових фрез і який представляє собою запечені в металі алмазні гранули.

Це створює максимально підвищений захист на перепилювання ригеля замку бензорізом або болгаркою за допомогою абразивного відрізного кола, який, обертаючись на високих оборотах, з легкістю розрізає метал будь-якої твердості, але при досягненні алмазного вкладиша сам починає стиратися і руйнуватися при взаємодії з запеченими в металі алмазними гранулами , найтвердішим з існуючих на Землі матеріалом.