У замку РАДЛОК при передачі руху від ключа до запірного ригелю використовується важільний принцип, при якому замок РАДЛОК має лише один робочий напівоберт ключа.

При такій конструкції у замку РАДЛОК є лише два крайніх положення запірного ригеля: “відкрито” і “закрито” і відсутні проміжні положення.
У звичайних дверних сувальдних замках є два або чотири робочих півоберту ключа і, відповідно, по крайней мере один проміжне положення.
Так званий “проскакування” може трапитися в будь-якому дверному сувальдном замку при роботі в постійних або випадково виникли жорстких умовах: перекіс замку, затирання ригеля замку і т. П. Характеризується “проскакування” тим, що запірний ригель замку під дією не передбачених навантажень встановлюється в проміжне положення при знаходженні ключа в крайньому положенні, або, навпаки, при знаходженні Люча в проміжному положенні запірний ригель встановлюється в крайнє положення. Так само запірний ригель замка може встановитися в середнє між крайнім і проміжним положення.
У першому випадку виникає ситуація, коли штатний ключ вставляється в замок, але не відкриває його. У другому випадку виникає ситуація, при якій штатний ключ не обертається в замку і не виймається з нього. У третьому випадку може виникнути будь-яка з описаних вище ситуація. У перших двох випадках проблема могла б бути усунена користувачем самостійно, якби ключ міг вставлятися і вийматися з замку в проміжних положеннях. Але, на жаль, цього немає в звичайних дверних сувальдних замках. І, на превелику радість, ця функція (РДК) є в замку РАДЛОК.
Далі йде підтверджує відео, в якому замок РАДЛОК примусово вводиться в положення “проскакування” (для замка РАДЛОК можливий тільки третій варіант такої проблеми) і легко з нього виводиться.

UA