Замки РАДЛОК МІМОЗА екстремально високо захищені від розтину відмичками будь-якого роду (звичайні двухкрючковие, самоімпрессіонние, щуповиє і т. П.) Завдяки наявності нового, що знаходиться на стадії патентування, принципу відкидний блокувальною стійки. Суть даного принципу полягає в тому, що в замку присутній окремий механізм – лінійний отталківатель, що складається з рухомої блокувальною стійки, сполученого з нею повідця і рухомого блокіратора.

При переміщенні засува замка РАДЛОК МІМОЗА в сторону відмикання рухлива блокировочная стійка злегка впирається в кодові сувальди і залишається на місці, якщо дивитися щодо самого замку, або починає переміщатися щодо ригеля рейки (засува). При цьому завдяки повідця рухлива блокировочная стійка надає руху рухливий блокіратор, який опускається в зону наполегливої ​​стійки і починає з нею взаємодіяти таким чином, що тепер сам рухливий блокіратор завдяки повідця відштовхує рухливу блокировочную стійку від кодових сувальд і зупиняє подальше переміщення засува.

При будь-яких маніпуляціях кодові сувальди вільно переміщаються вгору і вниз не видаючи ні якої інформації, оскільки ніяк не контактують з рухомою блокувальною стійкою.

Для досягнення даного технічного результату в замку РАДЛОК МІМОЗА використовуються дві блокувальні стійки: верхня – рухлива, яка є складовою частиною окремого механізму – лінійного отталківателя, і нижня – жорстка, яка закріплена на ригеля рейці.

Так само в замку передбачена одна наполеглива сувальда, яка має контактні поверхні навпаки обох блокувальних стійок. Дана сувальда разом з жорсткою блокувальною стійкою перешкоджає мимовільному спрацьовування лінійного отталківателя і забезпечує стабільну роботу замка РАДЛОК МІМОЗА при бічних і торцевих навантаженнях на ригель, які значно перевищують значення, регламентовані сертифікаційних вимог. Додатково до однієї наполегливої ​​Сувальди в замку встановлені 5-ть або 7-м, в залежності від моделі, кодових сувальд, які мають контактні поверхні тільки навпаки верхньої – рухомий блокувальною стійки, в той час як навпроти нижньої блокувальною стійки у них є суцільні прохідні прорізи .

При спробі відкриття замку РАДЛОК МІМОЗА за допомогою відмички, тобто при примусовому переміщенні ригеля рейки, жорстка блокировочная стійка впирається в контактну поверхню наполегливої ​​сувальди і зупиняє переміщення ригеля рейки. Запекла сувальда при цьому затиснута, а кодові сувальди залишаються вільними, оскільки у них навпаки жорсткої блокувальною стійки відсутні контактні поверхні, а замість них розташовані суцільні прохідні прорізи. Запекла сувальда легко встановлюється в звільняє положення шляхом її примусового підняття, і ригеля рейка разом з рухомою блокувальною стійкою починають переміщатися далі.

При правильно встановленої наполегливої ​​Сувальди ригеля рейка далі переміщається вглиб замку і рухома блокировочная стійка впирається в контактні поверхні кодових сувальд, в той час, як жорстка блокировочная стійка не має перед собою ніяких перешкод і має можливість переміщатися далі. При цьому рухома блокировочная стійка злегка впирається в кодові сувальди і залишається на місці, якщо дивитися щодо самого замку, або починає переміщатися, якщо дивитися щодо ригеля рейки (засува).

Завдяки повідця рухлива блокировочная стійка при своєму переміщенні надає руху рухливий блокіратор, який опускається в зону наполегливої ​​стійки і починає з нею взаємодіяти таким чином, що тепер сам рухливий блокіратор при взаємодії з наполегливої ​​стійкою починає власне прискорене переміщення і завдяки повідця відштовхує рухливу блокировочную стійку від кодових сувальд і зупиняє подальше переміщення засува.

Оскільки рухома блокировочная стійка лише злегка підібгана мізерною пружинкою для запобігання мимовільного випадкового переміщення, сила взаємодії верхньої блокувальною стійки з кодовими сувальдами є мізерною, в сотні разів меншою, ніж сила, необхідна для примусового підняття однієї сувальди проти сили її пружини, що не дає жодної можливості для визначення місця розташування знаходяться на кодових сувальдах навпаки рухомий блокувальною стійки прохідних прорізів.

При повному переміщенні рухомого блокіратора виникає жорстка блокування замка. Рухома блокировочная стійка при цьому є повністю відсунути від кодових сувальд, які в цій фазі вільно переміщаються вгору і вниз, не видаючи ні якої інформації. Взагалі в будь-якій фазі спрацьовування блокування МІМОЗА кодові сувальди вільно переміщаються вгору і вниз, не видаючи ні якої інформації. Від того так і називається дана захист, оскільки слово МІМОЗА – це синонім до слова “недоторка”, яке як не можна краще підходить, як назва до цього принципу захисту від розтину відмичкою.

Принцип відкидний блокувальною стійки в замках РАДЛОК МІМОЗА настільки ефективний, що розробником пропонується грошова винагорода в розмірі 10000 грн тому, хто розкриє цей замок за допомогою відмичок будь-якого роду, тобто без пошкодження.

Умови проведення тесту на стійкість проти розтину відмичками такі.

На спробу розтину виділяється 1-н (одну) годину. Тест проводиться на території розробника. Пропонований до розтину замок встановлений в закріпленому металевому ящику. Штатні ключі від замка претенденту на винагорода не показуються. З претендента стягується застава в розмірі 1000 грн, який повертається йому разом з винагородою в разі його успіху. У противному разі застава залишається у розробника в якості часткової компенсації за витрачений час і покалічений замок. Так само в разі невдачі претендента йому демонструється нормальна робота замку від штатного ключа. Розробник залишає за собою право фіксувати будь-яким зручним для нього способом процедуру тестування.

Заявка на проведення тесту подається будь-яким зручним для претендента способом за допомогою одного з контактів, наведених на даному сайті.

UA