Усередині ригеля будь-якого замку РАДЛОК є алмазний вкладиш, який є алмазні сегменти, які випускаються для виробництва дискових фрез і які представляють собою запечені в металі алмазні гранули.

Це створює максимально підвищений захист на перепилювання ригеля замку бензорізом або болгаркою за допомогою абразивного відрізного кола, який, обертаючись на високих оборотах, з легкістю розрізає метал будь-якої твердості, але при досягненні алмазного вкладиша сам починає стиратися і руйнуватися при взаємодії з запеченими в металі алмазними гранулами , найтвердішим з існуючих на Землі матеріалом.

Далі наводяться відеоматеріали власних випробувань при спробі розрізання ригеля замку РАДЛОК за допомогою малої болгарки з невеликим абразивним відрізним кругом (то, що було під рукою). Результат не забарився. Звичайно, бензоріз могутніше і відрізний круг у нього набагато більше. І звичайно ж, з часом, будуть проведені випробування і з бензорізом. Але на даному етапі ці результати є більш ніж задовільними. З відео видно, що спочатку відрізний круг легко справляється з ригелем замка РАДЛОК, але при досягненні алмазного вкладиша сам починає знищуватися про алмазні гранули перетворюючись на пил. При знищенні відрізного кола приблизно на 10 мм по радіусу алмазний вкладиш знищився приблизно лише на 0,5 мм. У ригелі замку РАДЛОК присутній алмазний вкладиш з товщиною 7 мм.

Розрізання ригелів болгаркою або бензорізом застосовується зловмисниками вкрай рідко, так як даний метод дуже галасливий і привертає велику увагу. Нема чого так поступати, якщо є можливість дуже тихо, або виробляючи вкрай незначний шум, розкрити замок за допомогою відмички, або воротка, або методом свердління, або забиванням, або вдавленням ригелів.

У замку РАДЛОК всі вищевказані методи заблоковані і саме для нього алмазна захист ригеля є необхідною, або навіть, необхідної. Для інших замків, які мають слабину хоча б по одному з вищевказаних методів, алмазна захист ригеля є марною і витратною справою.

UA