Додатково до будь-якої моделі замку РАДЛОК проводиться захисний панцир, який повністю облягає корпус замку, являє собою жорстку, суцільнозварну конструкцію коробоподобной форми, виконану зі сталі з товщиною 3-и мм і який потрібно приварювати всередині металевих дверей в місці розташування замку.

Захисний панцир дає ще 4-е додаткових переваги як для замка РАДЛОК, так і для всієї металевих дверей в цілому.

1. Будучи вваренним всередині металевих дверей в місці врізки замку захисний панцир відновлює цілісність і жорсткість конструкції цієї металевих дверей, порушену і ослаблену прорізом для замку.

2. Захисний панцир надає основний упор для замка РАДЛОК при спробі забивання або вдавлення ригеля вглиб замку.

3. Окремі моделі захисних панцирів (з позначенням в назві «А») мають із зовнішнього боку повний комплект АЗК, тобто захисну загартовану пластину зі сталі 65 Г, що не сверлится свердлами по металу (Р 18 і ін.), і алмазний вкладиш, що в значній мірі підвищує стійкість проти розтину методом свердління.

4. Захисний панцир повністю закриває гвинти кришки замку і АЗК і надійно захищає останні від викручування при варварському методі «вирізання» в металевих дверей дірки розміром з замок, подальшого викручування всіх кріпильних гвинтів, виймання кришки корпусу і всіх, або майже всіх запірних і кодових елементів і відсунення ригеля рейки з самим ригелем.

UA