Розроблено в Україні
Консультації - Пн-Пт: 09:00-18:00

Принцип відкидної блокувальної стійки в замках РАДЛОК МІМОЗА настільки ефективний, що розробником пропонується грошова винагорода в розмірі 20000 грн тому, хто розкриє цей замок за допомогою відмичок будь-якого роду, тобто без пошкодження.

Умови проведення тесту на стійкість проти розтину відмичками:

На спробу розтину виділяється одна година. Тест проводиться на території розробника.

Пропонований до розтину замок встановлений у закріпленому металевому ящику. Штатні ключі від замка претенденту на винагороду не показуються. З претендента стягується застава в розмірі 1000 грн, яка повертається йому разом з винагородою в разі його успіху. У противному разі застава залишається у розробника, в якості часткової компенсації, за витрачений час та скалічений замок. Так само в разі невдачі претендента йому демонструється нормальна робота замку від штатного ключа. Розробник залишає за собою право фіксувати будь-яким зручним для нього способом процедуру тестування.

Заявка на проведення тесту подається будь-яким зручним для претендента способом за допомогою одного з контактів, наведених на даному сайті.

Замки РАДЛОК МІМОЗА екстремально високо захищені від розтину відмичками будь-якого роду (звичайні двогачкові, самоімпресійні, щупові та т. п.) Завдяки наявності нового, що знаходиться на стадії патентування, принципу відкидної блокувальної стійки. Суть даного принципу полягає в тому, що в замку присутній окремий механізм – лінійний відштовхувач, що складається з рухомої блокувальної стійки, сполученого з нею повідця та рухомого блокіратора.

При переміщенні засува замка РАДЛОК МІМОЗА в сторону відмикання рухлива блокувальна стійка злегка впирається в кодові сувальди та залишається на місці, якщо дивитися щодо самого замку, або починає переміщатися щодо ригеля рейки (засува). При цьому завдяки повідцю рухлива блокувальна стійка надає руху рухливий блокіратор, який опускається в зону наполегливої ​​стійки та починає з нею взаємодіяти таким чином, що тепер сам рухливий блокіратор завдяки повідцю відштовхує рухливу блокувальну стійку від кодових сувальд і зупиняє подальше переміщення засува.

При будь-яких маніпуляціях кодові сувальди вільно переміщаються вгору і вниз не видаючи ні якої інформації, оскільки ніяк не контактують з рухомою блокувальною стійкою.

Для досягнення даного технічного результату в замку РАДЛОК МІМОЗА використовуються дві блокувальні стійки: верхня – рухлива, яка є складовою частиною окремого механізму – лінійного відштовхувача, і нижня – жорстка, яка закріплена на ригелю рейці.

Так само в замку передбачена одна наполеглива сувальда, яка має контактні поверхні навпаки обох блокувальних стійок. Дана сувальда разом з жорсткою блокувальною стійкою перешкоджає мимовільному спрацьовуванню лінійного відштовхувача і забезпечує стабільну роботу замка РАДЛОК МІМОЗА при бічних і торцевих навантаженнях на ригель, які перевищують значення, регламентовані сертифікаційних вимог. Додатково до однієї наполегливої ​​сувальди в замку встановлені 5-ть або 7-м, в залежності від моделі, кодових сувальд, які мають контактні поверхні тільки навпаки верхньої – рухомий блокувальною стійкою, в той час, як навпроти нижньої блокувальної стійки у них є суцільні прохідні прорізи.

При спробі відкриття замку РАДЛОК МІМОЗА за допомогою відмички, тобто при примусовому переміщенні ригеля рейки, жорстка блокувальна стійка впирається в контактну поверхню наполегливої ​​сувальди і зупиняє переміщення ригеля рейки. Запекла сувальда при цьому затиснута, а кодові сувальди залишаються вільними, оскільки у них навпроти жорсткої блокувальної стійки відсутні контактні поверхні, а замість них розташовані суцільні прохідні прорізи. Запекла сувальда легко встановлюється і звільняє положення шляхом її примусового підняття, та ригеля рейка разом з рухомою блокувальною стійкою починають переміщатися далі.

При правильно встановленій наполегливої ​​сувальди ригеля, рейка далі переміщається вглиб замку і рухома блокувальна стійка впирається в контактні поверхні кодових сувальд, в той час, як жорстка блокувальна стійка не має перед собою ніяких перешкод і має можливість переміщатися далі. При цьому рухома блокировочная стійка злегка впирається в кодові сувальди і залишається на місці, якщо дивитися щодо самого замку, або починає переміщатися, якщо дивитися щодо ригеля рейки (засува).

Завдяки повідцю, рухлива блокувальна стійка при своєму переміщенні надає рухливий блокіратор, який опускається в зону наполегливої ​​стійки та починає з нею взаємодіяти таким чином, що тепер сам рухливий блокіратор, при взаємодії з наполегливою ​​стійкою, починає власне прискорене переміщення й завдяки повідцю відштовхує рухливу блокувальну стійку від кодових сувальд і зупиняє подальше переміщення засува.

Оскільки рухома блокувальна стійка лише трохи підібгана мізерною пружинкою для запобігання мимовільного випадкового переміщення, сила взаємодії верхньої блокувальної стійки з кодовими сувальдами є мізерною, в сотні разів меншою, ніж сила, необхідна для примусового підняття однієї сувальди проти сили її пружини, що не дає жодної можливості для визначення місця розташування, знаходяться на кодових сувальдах навпаки рухомий блокувальної стійки прохідних прорізів.

При повному переміщенні рухомого блокіратора виникає жорстке блокування замка. Рухома блокувальна стійка при цьому є повністю відсунути від кодових сувальд, які в цій фазі вільно переміщаються вгору і вниз, не видаючи ніякої інформації. Взагалі в будь-якій фазі спрацьовування блокування МІМОЗА кодові сувальди вільно переміщаються вгору і вниз, не видаючи ніякої інформації. Від того так і називається захист, оскільки слово МІМОЗА – це синонім до слова “недоторка”, яке як не можна краще підходить, як назва до цього принципу захисту від розтину відмичкою.