Розроблено в Україні
Консультації - Пн-Пт: 09:00-18:00

Замок РАДЛОК розробив, впровадив й виробляє СПД Радевич К.А., діючий член Української Локсмайстер Федерації (УНЧФ: 068), яка, своєю чергою, є членом Європейської Локсмайстер Федерації. СПД Радевич К.А. професійно займається розкриттям та ремонтом сувальдних й інших замків в банківських сейфах протягом 15-и років. Розробкою протизламних замків займається протягом 23-х років, та має вже шість діючих патентів.

Замок РАДЛОК є найбільш вдалою розробкою. Це зібрані за півтора десятиліття професійної діяльності досвід, висновки та рішення, які трансформувалися в продукт.

Замок РАДЛОК пройшов тривалу процедуру впровадження, за яку понад десять разів міняв свою конструкцію для того, щоб мати найвищі протизламні та експлуатаційні характеристики, практично всі з яких є явними, тобто їх можна побачити своїми очима і навіть відчути на дотик.

Все пластинчасті деталі замка РАДЛОК з товщиною металу до 2-х мм включно виготовляються методом високоточного штампування на німецькому координатно-пробивному пресі TRUMPF – 500.

Усі пластинчасті деталі замка РАДЛОК з товщиною металу понад 2-х мм виготовляються на лазерному обладнанні тієї ж німецької фірми.

Нарізка ключів, обробка вихідних деталей та збирання готової продукції здійснюються в майстерні ФОП Радевич К.А. Адже при нарізці ключів здійснюється строгий контроль неповторности кодових комбінацій.

У процесі складання замків РАДЛОК проводиться ретельна ручна підгонка всіх комплектуючих з подальшою багаторазовою перевіркою працездатності при різних навантаженнях, так само з перевіркою функціонування захисту від відмички.

У замку РАДЛОК при передачі руху від ключа до запірного ригеля використовується важільний принцип, при якому замок має лише один робочий напівоберт ключа.

При такій конструкції у замку є лише два крайніх положення запірного ригеля: “відкрито” й “закрито” та відсутні проміжні положення.

У звичайних дверних сувальдних замках є два або чотири робочих півоберту ключа й, відповідно, хоча б одне проміжне положення.

Так зване “проскакування” може трапитися в будь-якому дверному сувальдному замку при роботі в постійних або випадково виниклих жорстких умовах: перекіс замку, затирання ригеля замку і т.п.

Характеризується “проскакування” тим, що запірний ригель замку під дією непередбачених навантажень встановлюється в проміжне положення при знаходженні ключа в крайньому положенні, або, навпаки, при знаходженні ключа в проміжному положенні запірний ригель встановлюється в крайнє положення. Так само запірний ригель замку може встановитися в середнє, між крайнім і проміжним положенням.

У першому випадку виникає ситуація, коли штатний ключ вставляється в замок, але не відкриває його. У другому випадку,  штатний ключ не обертається в замку і не виймається з нього. У третьому випадку може виникнути будь-яка з описаних вище ситуаціях. У перших двох випадках проблема могла б бути усунена користувачем самостійно, якби ключ міг вставлятися та вийматися з замку в проміжних положеннях. Але, на жаль, цього немає у звичайних дверних сувальдних замках. Але ця функція (РДК) є в замку РАДЛОК.

  1. Замок (шт.) – 1
  2. Накладки (компл.) – 1
  3. Ключі (шт.) – 5
  4. АЗК – 1
  5. Майстер ключ (мод. «М») – 1 *
  6. Захисний кожух (мод. «К») – 1 *
  7. Додаток (шт.) – 1 

 

* – при відповідній комплектації

При неможливості встановити всередині металевих дверей в місці врізки замку захисного панцира (коли замок врізається в готові двері або ставиться замість іншого замку) передбачено подобу захисного панцира – захисний кожух, який являє собою легку конструкцію коробкоподібної форми, виконану зі сталі, з товщиною 2-а мм, який надягається на корпус замку та прикручується до нього з внутрішньої сторони.

Кожух захищає при цьому тільки кріпильні гвинти кришки замку та АЗК від викручування при варварському методі «вирізання» в металевих дверях дірки розміром з замок, подальшого викручування всіх кріпильних гвинтів, виймання кришки корпусу й всіх, або майже всіх запірних та кодових елементів і відсунення ригеля рейки з самим ригелем.

Захисний кожух - Вид зсередини
Захисний кожух – Вид зсередини
Захисний кожух - Вид зовні
Захисний кожух – Вид зовні